?

Log in

No account? Create an account

předchozí | další

SW & TMNT 1


Byl čtvrtek večer a v New Yorku končil další, v pořadí již šestnáctý pošmourný zimní den. Na kráse mu nepřidávalo ani to, že bylo jedenáctého ledna a v rozbředlém, špinavém sněhu tlely zbytky po Vánocích a novoročních oslavách. I když v oblasti doků nebylo ani jednoho tolik, jako ve zbytku města. Přebývalo však sténajících těl členů Foot Clanu. Trhačovi hoši a děvčata dostávali opět nabančíno a bylo to o to horší, že protivníci byli jenom čtyři a jetě ke všemu to byli jenom teenageři. A taky zmutované želvy, ale to moc nepomáhalo. Trhač jako obvykle zuřil, přepravní kontejnery létaly na všechny strany vinou Rockstedyho a Beebopa, ale nebylo to nic platné. Nakonec oba skončili v jednou z těch kontejnerů a Trhač vztekle zmizel.
"Jo! Tak sme to zase zvládli. Mikey to zase zvlád!"
"Nechtěl bys nějaký zásluhy taky přiznat i nám ostatním?" zeptal se suše Rafaelo.
Mikey s úsměvem pokrčil rameny.
"Nech to bejt, vždyť ho znáš, ne? Raději odsud zmizíme, slyším policajty."
Vskutku, za pár vteřin na místo bitky dorazily policejní vozy, ale kromě bezvědomých ninjů a dvou mutantů v kontejneru byl na místě jen slabě se kývající poklop na kanálu.

"Myslím, že jsme tak trochu v háji," prohlásil prakticky ve stejnou chvíli jeden poněkud neupravený mladík.
Jeho neupravenost byla způsobena tím, že plavidlo, ve kterém se on a jeho blízcí nacházeli, bylo vystaveno silám, které by slaběji stavěnou loď rozervaly na kusy.
Zbytek posádky, který se držel všeho, co se trochu chytnout dalo a vyhýbal se všemu, co poletovalo okolo, s ním nemohl než souhlasit. Byli vskutku poněkud v háji. Loď se octla tam, kde neměla co dělat a teď mířil k blízkému setkání třetího druhu a nezbývalo než doufat, že první, co potkají, bude něco měkkého. Třeba obrovský, do nebes strmící stoh slámy.
Vyšlo jim to.
Skoro.

rozdělovník:

Comments

( 4 připomínky — připomínka )
certisko
Aug. 13th, 2018 08:04 pm (UTC)
ooooo! To zní dosti zajímavě, i když bejt na lodi, asi bych sháněla kýblíček.
jessa_madrin
Aug. 13th, 2018 08:11 pm (UTC)
Neboj, nejsi tam :)
dl_blanca
Aug. 13th, 2018 09:56 pm (UTC)
Tak mám takový dojem, že Trhače začne brzo hodně bolet hlava... a Kranga taky. :D
jessa_madrin
Aug. 14th, 2018 07:34 am (UTC)
Ém... je to možný :D
( 4 připomínky — připomínka )